Atrakcje weselne – Na co warto postawić?

| Blog | 26 stycznia 2018

atrakcje weselne

Dzień ślubu i wesela jest zwykle jednym z najważniejszych w życiu (jeśli nie najważniejszym, jak to w bardzo wielu przypadkach bywa). Przygotowania do niego trwają wiele miesięcy, wszystko musi być bowiem zapięte na ostaniu guzik. Ostatnimi czasy coraz więcej par decyduje się na to, by na ceremonii ślubnej oraz po niej, a także podczas weselnego przyjęcia pojawiły się różnego typu atrakcje, które jeszcze bardziej ten dzień uświetnią. Specjaliści wybrali specjalnie dla Was kilka przykładów, które pragną omówić. Być może dzięki temu łatwiej Wam będzie podjąć decyzję?

Aby ślub był niesamowity!

Oprawa muzyczna ślubu to dla wielu par absolutna konieczność. Nie mówimy jednak wyłącznie o śpiewie i grze w wykonaniu organisty, coraz częściej bowiem na ceremonii pojawiają się także dodatkowi muzycy. Może być to na przykład kwartet smyczkowy, śpiewaczka operowa czy też osoba grająca na skrzypcach, trąbce bądź też innym instrumencie muzycznym. Czasami zdarza się i śpiew a capella. Trzeba przyznać, że dzięki tym niezwykłym doznaniom muzycznym w oczach gości nierzadko pojawia się łza wzruszenia.

Co po ślubie?

Czas, który wraz gośćmi spędzacie przed kościołem lub Urzędem stanu Cywilnego (albo też innym miejscem, w którym Wasza ceremonia się odbywa) także jak najbardziej zasługuje na dodatkowe uświetnienie. O czym mowa? W Waszym pobliżu pojawić się mogą na przykład cudowne anioły na szczudłach, które będą rozdawać uśmiechy. Jak najbardziej i tutaj sprawdzą się muzycy, którzy będą umilać czas swoimi wspaniałymi wykonami. Czasami w tym właśnie momencie świeżo upieczona para małżonków wypuszcza w niebo baloniki (goście także mogą to zrobić) albo parę białych gołąbków. W ramach atrakcji pojawić się może również artysta –kominiarz, który przyniesie wszystkim całe mnóstwo szczęścia.

Jakie atrakcje weselne podczas weselnego przyjęcia…

Pamiętajcie, aby nie przesadzić ze zbyt duża ilością atrakcji – bo jest ich do wyboru naprawdę całe mnóstwo. Warto jednak zdecydować się ba coś, co Wasze przyjęcie weselne uczyni wyjątkowym, niepowtarzalnym, odmiennym od innych. W grę wchodzi na przykład pokaz barmański, który z całą pewnością wszystkich gości wprawi w zachwyt. Coraz częściej podczas wesel można również podziwiać cudowne pokazy taneczne. Ciekawym i zabawnym rozwiązaniem jest występ clowna. Iluzjonista natomiast może wykonać niesamowite sztuczki magiczne.

Coraz więcej par stawia także na pojawienie się karykaturzysty, który może chętnym gościom namalować ich podobiznę (z dużym przymrużeniem oka). A może fajerwerki, które rozświetlą niebo o północy? To także ciekawe i bardzo imponujące rozwiązanie. Dość nowym pomysłem na ubarwienie przyjęcia jest występ osoby malującej piaskiem – niekiedy pojawia się on na weselach, wzbudzając zachwyt gości.

Ciekawym pomysłem okaże się także z pewnością fotobudka – tę formę aktywności weselnicy bardzo sobie upodobali. Warto również pomyśleć o atrakcji niezwykle oryginalnej, być może takiej, którą sami wymyślicie. Niewykluczone, że staniecie się twórcami nowego ślubno – weselnego trendu.

Po kolejna dawkę pomysłów i inspiracji zapraszamy na towesele.pl. Tutaj śledzi się najnowsze trendy z wielkim zaangażowaniem!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 709, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź