Jaką suknię wybrać na swój ślub?

| Blog | 17 listopada 2017

Jaką suknię wybrać na swój ślub?

Długa syrena podkreślająca kobiece kształty, prosta suknia o asymetrycznym dole czy kreacja w typie księżniczki? Poniższy tekst jest skierowany do przyszłych panien młodych, które wciąż nie wiedzą, na jaką suknię ślubną się zdecydować. Mamy nadzieję, że przegląd dostępnych możliwości ułatwi podjęcie wyboru tym niezdecydowanym.

Dopasowana syrena – dla kobiet lubiących eksponować swoje kształty

Suknia o tym kroju jest dość wymagająca, jeśli chodzi o figurę przyszłej panny młodej, bowiem bezlitośnie odsłania wszelkie niedoskonałości czy nadmiar tłuszczyku w okolicy brzucha. Dlatego też warto dobrze przemyśleć ten wybór, a na kilka miesięcy przed zaplanowaną uroczystością zacząć intensywnie dbać o swoją sylwetkę, aby w upragnionym dniu olśnić wszystkich, w szczególności pana młodego.

Odpowiedź na trendy modowe – wyrazista asymetria

W ostatnich sezonach asymetria stała się bardzo modna. W tego typu fasonach największą wagę przykłada się do formy i kroju. W sukniach ślubnych najczęściej przejawia się w zróżnicowanej długości – krótszym przodzie zmysłowo odsłaniającym nogi i długim tyle dodającym fasonowi klasy i elegancji. Czasami asymetrię widać też u góry modelu. Suknia przechodzi wtedy od założonego na obojczyk ramiączka do drugiej strony ciała, u której to samo ramiączko kończy się pod pachą. Tak utworzony dekolt można ładnie wyeksponować, zdobiąc go eleganckim naszyjnikiem, na przykład z kryształkami Swarovskiego.

Siła w prostocie – dyskretne piękno minimalistycznej sukni

Moda na minimalizm dotarła także do branży ślubnej. Po latach obfitujących w brokaty i koronki, baloniki oraz wstążki, młodzi stawiają na prostotę w eleganckim wydaniu. Z dość głębokich do niedawna dekoltów i gorsetów, akcent zaczyna przesuwać się na zmysłowe plecy. W minimalistycznych sukniach to właśnie one stają się atrybutem kobiecości. Rąbka tajemnicy można uchylić albo poprzez wycięcie, albo poprzez osłonięcie ich półprzezroczystym tiulem. W tego typu sukni wszystko jest wyważone i oszczędne. Może czasami sprawiać nawet wrażenie surowości, jednak efekt ten jest w pełni zamierzony.

Księżniczka – ukoronowanie dziewczęcości

Suknie obszyte kilkoma warstwami tiulu i rozłożystą halką wspaniale układają się w tańcu, podkreślając jeszcze bardziej wąską talię i zmysłowe plecy. Suknie ślubne o fasonie księżniczki są spełnieniem fantazji o ślubie niczym ze snu. Często składają się z koronki w kolorze białym lub ecru.

Tak pięknie ubranej pannie młodej pozostał jedynie wybór eleganckiego samochodu, którym wraz z przyszłym współmałżonkiem przyjedzie pod kościół i salę weselną. Odpowiednie do uroczystości auta można wynająć na stronie firmy slubwesele-ns.pl, która świadczy takie usługi na terenie województwa śląskiego, podkarpackiego oraz na Słowacji.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 916, dzisiaj: 2

  

Zostaw odpowiedź