Obrazy w łazience – najmodniejsze wzory!

| Blog | 26 stycznia 2018

Obrazy w łazience

Przez szereg lat łazienki w naszym kraju traktowane były nieco po macoszemu. Nie do końca dbano o ich stylowe udekorowanie, skupiając się raczej na sprzętach i armaturze. Dziś jednak bardzo wiele się w tej kwestii zmieniło, Polacy dbają o to, by były to pomieszczenia ozdobione niezwykle stylowo, nowocześnie, niebanalnie. Dlatego właśnie do przestrzeni łazienkowych coraz częściej włączamy także obrazy. Sprawdźmy zatem, które z wzorów cieszą się dziś największym powodzeniem wśród kupujących!

Obrazy w łazience – co jest dziś na topie?

Specjaliści z branży aranżacji wnętrz (którzy bardzo chętnie udzielają porad na fototap.pl) podkreślają bardzo zgodnie, iż jednym z najpopularniejszych dziś trendów jest minimalizm. Okazuje się, że mieszkańcy naszego kraju rozsmakowali się w takich właśnie klimatach, pragną oni, aby ich domy i mieszkania reprezentowały bardzo modne ostatnimi czasy klimaty loftowe czy też minimalistyczne. Dotyczy to rzecz jasna także przestrzeni łazienkowych. Widać bardzo wyraźnie, iż prym wiodą na przykład modele biało – czarne, które są synonimem elegancji i najlepszego gustu właścicieli.

Nie możemy zapomnieć także o motywach związanych z naturą, one bowiem bardzo dobrze się w przestrzeniach łazienkowych komponują. Do wyboru jest wiele setek wzorów, by każdy mógł znaleźć dla siebie ten wyjątkowy. Do niezwykle popularnych nalezą między innymi: lasy amazońskie, zielone łąki, ośnieżone górskie szczyty, wodospady czy też fantastyczne widoki nieba. Okazuje się, iż takie właśnie widoki w dużym stopniu podnoszą komfort przebywania w przestrzeniach łazienkowych – dzięki nim branie prysznica czy też relaksującej kąpieli jest niezwykle przyjemne.

Warto postawić także na modele związane z wodą. Wyróżniamy tu zarówno te wzory, w przypadku których w dużym powiększeniu ukazana jest kropla wody w powiększeniu, jak i te egzemplarze, na których widzimy piękne wodospady, rzeki, morza czy też jeziora.

Obrazy ile kosztują?

Wydawać by się mogło, iż tak modne i wykonane z dbałością o detale modele będą wiązały się z dużymi kosztami. Nic bardziej mylnego! Okazuje się bowiem, że dostępne są one w bardzo niewygórowanych cenach, każdy zatem pozwolić sobie może na zakup!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 725, dzisiaj: 2

  

Zostaw odpowiedź